Biežāk uzdotie jautājumi

A es arī varu likt kaut kādus video un bildes?

Jā. Jebkurš lapas apmeklētājs var pievienot lapas saturu. Vienīgi pirms pievienošanas būtu vērtīgi padomāt, vai konkrētais materiāls būs interesants citiem lapas apmeklētājiem. Kā arī pievienojot stulbu, naidu kurinošu, pornogrāfisku un līdzīgu ofensīva rakstura informāciju, lietotāja konts var tikt dzēsts bez brīdinājuma. Sanāk, ka tomēr mazliet ir jādomā līdzi, ko dara.

Priekš kam man jāspiež uz tās pogas ar sirdi un tekstu "Man Patīk"?

Šādā veidā tu vari novērtēt citu lietotāju ievietoto materiālu. Paceļot to labāko sarakstā un topos. Ieraksti kuri tev patika ir apskatāmi ieejot savā profilā. Šādi tu vari atzīmēt, tavuprāt, labākos un pārskatīt tos kaut vai katru dienu.

Kategorijā 18+ varu sagrūzt visu savu pornu?

Nē. Tam ir paredzēti savādāka virziena saiti. Šeit vairāk domāts ievietot smieklīgus meteriālus ar erotisku pieskaņu, kā arī interesantas un skaistas erotiskas bildes.

Nafig man vajag krāt tās monētas?

A nafig nē? Tām tuvākajā laikā gaidāms vērtīgs pielietojums. Sāc krāt jau tagad - nenožēlosi!

Kāda jēga pildīt tos sasniegumus?

Pirmkārt, gandarījuma sajūta, kas pacels tavu pašapziņu. Otrkārt, citi varēs redzēt, cik vērtīgs un pieredzējis enkurs.lv lapas lietotājs tu esi. Izpildot katrus četrus sasniegumus, tu sasniedz nākamo foršuma līmeni. Tu taču gribi būt foršs, vai ne?

Kā es jūs varu dabūt rokā, ja man jums ir kāds labs piedāvājums vai vienkārši dāvājums?

Sadaļā "Par mums" to var izlasīt, bet nav jau grūti atkārtoties. Mūsu e-pasta adreses ir sekojošas: znawhzfveonvtvynonvfcvrqninwhzf@raxhef.yi vai arī vasb@raxhef.yi.